Keramické ptačí krmítko OLLA s výjimečnou glazurou je nejen funkčním, ale také designovým prvkem, který ozdobí každou zahradu, terasu či balkon. Čistý jednoduchý design, povrchové úpravy luxusními, efektizujícími glazurami a funkční tvar – to vše dodává našemu krmítku na jedinečnosti.

Krmítko je dodáváno s konopným provazem na zavěšení, dřevěným bidýlkem a dřevěným klínkem na zajištění bidýlka. Krmítko je ruční práce, a proto vás upozorňujeme, že jeho tvar se může mírně odchylovat od tvaru krmítka, které vidíte v naší fotogalerii.

Čistota ptačího krmítka je důležitá! Krmítko můžete umývat horkou vodou a kartáčem a udržovat ho tak čisté. Tím zamezíte přenášení ptačích nemocí mezi jeho návštěvníky. Ornitologové doporučují krmítko vyčistit a umýt alespoň jednou za měsíc.

Hmotnost 2,3 kg
Glazura

Akvamarínová modř, Brčálově zelená, Bronzová s odlesky dozlatova, Fialová Very Peri, Matná kovová s měnícími se odlesky, Ohnivě oranžová s vysokým leskem, Pampeliškově žlutá lesklá, Sněhově bílá s nádechem perleti, Světle zelená se zlatavými výkvěty, Sytě červená s vysokým leskem